Kolejny bubel na cellulit czyli Hydroff opinie po całej kuracji

Zawsze byłam szczupłą kobietą. Nie miałam problemów z nadwagą czy innymi aspektami takimi jak np. pomarańczowa skórka czy cellulit. Jednak wszystko uległo zmianie, gdy zaszłam w ciążę. Jadłam wszystko, na co miałam ochotę i przybyłam bardzo dużo na wadze. Po urodzeniu dziecka zostało mi około 25kg do zgubienia. Ćwiczenia, dieta, ogółem zdrowy styl życia pomogły mi zgubić 10 kg z partii brzucha, ale nogi od kolana w górę całe były pokryte brzydkim cellulitem. Było to bardzo nieestetyczne. Co z tego, że zrzuciłam parę zbędnych kilogramów, skoro problem nóg pozostał? Nie zamierzałam się poddawać. Skoro pozbyłam się zbędnych kilogramów to i cellulitu się pozbędę. Grunt to się nie poddawać!

W pierwszej kolejności zakupiłam suplement diety Hydroff. Uważałam to za dobry pomysł, ponieważ nie musiałam chodzić na specjalne masaże, ani tracić cennego czasu, ponieważ jako młoda mama miałam wiele na głowie. A tu tylko połknąć tabletkę i tyle wysiłku z mojej strony. Uważałam to za dobry pomysł. Po regularnym stosowaniu suplementu diety Hydroff moja waga minimalnie spadła, ale problem cellulitu na nogach pozostał. Hydroff jest dobry na zmniejszenie wody w organizmie, ale cellulit pozostał bez zmian. Nie byłam z tego zadowolona. Sam spadek wagi to nie wszystko, ponieważ nadal musiałam ukrywać swoje nogi. Nie mogłam pozwolić sobie na założenie krótkich spodenek, co bardzo mnie denerwowało. Miałam wrażenie, jakby każdy widział cellulit oblepiający moje nogi. Te myśli były okropne.

Nie chciałam już kupować kolejnych środków w ciemno. W drogeriach półki uginają się od różnych produktów antycellulitowych, ale po złym doświadczeniu chciałam kupić coś sprawdzonego. Postanowiłam popytać moich koleżanek, które również są już młodymi mamami, czy miały taki problem jak ja i co im ewentualnie pomogło. Jedna z nich miała bardzo podobną sytuację – ładnie zrzuciła wagę, tylko cellulit spędzał jej sen z powiek. Poradziła mi zakup kremu Cellutix. Pokazała mi swoje zdjęcia z przed stosowania tego kremu i dwa miesiące po. Efekty były oszałamiające, dlatego też postanowiłam kupić ten produkt. Skoro jej pomógł, to powinien pomóc i mi. Po jego zakupie zaczęłam nakładać go na nogi zgodnie z zaleceniami producenta. I faktycznie, po około dwóch tygodniach cellulit zaczął się widocznie zmniejszać. I tak z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Po około dwóch miesiącach stosowania cellulit znikł na dobre. To był niesamowicie zadowalający rezultat. Moje zadowolenie było ogromne.

Nie miałam pojęcia, że krem Cellutix jest tak bardzo dobry. W krótkim czasie pozbyłam się mojego wstydliwego problemu. Teraz mogę w końcu wrócić do krótkich spodenek i cieszyć się z mojej smukłej sylwetki. Jeśli któraś z was ma ten sam problem co ja, to nie ma co się truć tabletkami, tylko od razu sięgnąć po krem Cellutix. Ja mogę eksponować swoje nogi bez obawy, że gdzieś spod spodenek, bądź spódniczki wyłoni się cellulit, bo pozbyłam się go bezpowrotnie. Teraz uśmiech nie schodzi z mojej twarzy i w końcu jestem szczęśliwa w swoim ciele.