Noble Health Get Slim Cellulite opinie po rozczarowaniu

Cellulit towarzyszył mi, odkąd pamiętam. Nigdy nie byłam przesadnie chuda, ale gruba też nie – powiedziałabym, że w sam raz. Ale niestety – cellulit miałam już jako nastolatka. W pewnym momencie nawet się z tym pogodziłam i machnęłam na to ręką. Jednak pewna koleżanka powiedziała mi, że powinnam zmienić nastawienie, że z cellulitem można walczyć i to skutecznie.

Zastanowiło mnie to i w końcu stwierdziłam, że koleżanka miała rację. Postanowiłam zrobić coś, by cellulit mnie nie ograniczał. Nie chciałam wstydzić się wyglądem moich nóg przez całe życie, chciałam korzystać z młodości – chodzić na basen, na plażę, nosić mini i krótkie spodenki, kiedy jest gorąco.

Jednym z pierwszych środków antycellulitowych, jakie wpadły mi w ręce, był Noble Health Get Slim Cellulite. Wszystko, co czytałam o tym środku wydawało się rozsądne i zachęcało do jego stosowania, więc się skusiłam. Jestem z natury osobą dosyć cierpliwą, więc nie szukałam pierwszych efektów po tygodniu, a dopiero niemal po miesiącu. Byłam trochę rozczarowana, bo właściwie nie zauważyłam żadnej różnicy względem początku kuracji. Postanowiłam jednak nie rezygnować, tylko konsekwentnie kontynuować leczenie.

Minął kolejny miesiąc i następny, opróżniałam kolejne opakowania, a po kwartale zauważyłam może 10% poprawę. Spytałam znajomą, która kiedyś stosowała ten sam środek, jakie były jej doświadczenia i usłyszałam, że marne. Z jednej strony pocieszyło mnie to, a z drugiej zmartwiło. Oznaczało bowiem, że cała kuracja nie była warta ani swojej ceny, ani czasu, jaki na nią straciłam – i nie tylko ja. Nadszedł czas na zmiany, bo ja już nastawiłam się na likwidację mojego problemu, czyli cellulitu. Już widziałam siebie bez cellulitu. Nie widziałam innej możliwości. Zabrałam się wiec za szukanie nowych opcji. Odwiedziłam kilka aptek, przeczytałam tez sporo poradników, ale nadal nie wiedziałam, czy teraz się kierować, aby nie popełnić znowu błędu.

Przeszukałam więc także Internet i znalazłam kilka ciekawych wzmianek o Cellutix. Opinii było jeszcze mało, ale wszystkie pozytywne, więc zakupiłam pierwsze opakowanie. Podeszłam do nowej kuracji z umiarkowanym optymizmem, ale jednak z nadzieją, że tym razem się uda. Tym razem jednak pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach. Spytałam o zdanie koleżankę, bo chciałam mieć pewność, że mi się nie wydaje. I miałam rację – nie wydawało mi się!

Teraz już niemal każdy kolejny tydzień sprawiał, że cellulit nikł w oczach. Po kwartale właściwie nie był już widoczny. Nie mogłam uwierzyć! Codziennie przeglądałam się w lustrze i widziałam, że skóra na moich nogach zrobiła się jędrna i gładka. Czułam się więc coraz piękniejsza i pewniejsza siebie.

Cellutix okazał się strzałem w dziesiątkę. Jestem osobą cierpliwą, ale i wymagającą. Jeśli poświęcam na jakiś cel pieniądze i czas, chcę w końcu zobaczyć pozytywne efekty moich działań. Cellutix świetnie zdał u mnie egzamin. Polecam go teraz każdej osobie, mającej uporczywy problem z cellulitem. Skoro mi pomógł, jestem pewna, że pomoże każdej innej kobiecie.

5 Odpowiedzi do Noble Health Get Slim Cellulite opinie po rozczarowaniu

 1. Bieanka napisał(a):

  Zawsze mnie to ciekawi, jak te kapsułki mogą działać na cellulit… Bardziej już wierzę kremom, bo działają miejscowo. 🙂
  Jak widać Kochana wydałaś po prostu bezsensownie pieniądze… Szkoda to słyszeć.

 2. Viera napisał(a):

  To prawda! Ja też coraz więcej teraz znajduje wzmianek o Cellutixie! Kochane, gdzie mogę go zamówić?! Proooszę powiedzcie!

 3. carlla napisał(a):

  Hmmm… podziwiam Cię, że zamówiłaś coś tak w ciemno… Ja bym chyba się nie odważyła… Ale jeśli opinie są takie pozytywne, to sama się skuszę na Cellutix.

 4. Mirandie napisał(a):

  Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii o Noble Health Get Slim… Jedno opakowanie opróżniłam i nogi miałam o wiele zgrabniejsze… Ale też no o wiele mniej jadłam i nieco zdrowiej. :/

 5. netta napisał(a):

  Nie dziwię się, że same tabletki nic nie dały. W tym wypadku trzeba dzialać kompleksowo, żeby zauważyć efekty. I tak np. może połączenie tabletek z kremem byłoby najlepsze. No i nie można zapominać ani o diecie, ani o ćwiczeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *